gizli, kripto, fetöcüleri, tanıma, yöntemleri,Kendini Gizleyen Bir Fetöcüyü Nasıl Tanırsınız

gizli, kripto, fetöcüleri, tanıma, yöntemleri,Kendini Gizleyen Bir Fetöcüyü Nasıl Tanırsınız

Kendini Gizleyen Bir Fetöcüyü Nasıl Tanırsınız?

Ocak 2019 Son dönemlerde ne çok öğretim üyesi yurt dışına gitti, şeklinde pas atın, “Ülkede beyin göçü oluyor” tarzında bir cevap veriyorsa Fetocudur. Kendilerini çağdaş, modern gibi sunarlar.

İsrail’e ve Amerika’ya tek bir olumsuz eleştirileri olamaz Beyaz Saray’ın sadık köpeği Fetulla ve ağlak ciamaatı. Duygusuz, donuk yüz ifadeleri vardır. Sinsi tiplerdir.

Mağdur edebiyatı yaparlar. Görevden alınanların ailelerinin perişanlıklarını anlatırlar. Kurunun yanında yaş da yanıyor, derler.

Tutuklanan Fetöcülerden bahis açın verdiği tepkiden ne olduğunu anlarsınız. Darbenin kontrollü yapıldığını söyler. Darbecilerin yanlış yaptığını söyler. Yerine göre vatansever kesilip darbecilere hakaret bile edebilirler. Sanki darbecilerin Fetöyle alakası yokmuş izlenimi vermeye çalışırlar. Çok dalgın olurlarsa Fetoştan “hocaefendi” diye bahsederler.

Fetullah Gülen’in Amerikan ajanı bir münafık olduğunu kabul edemezler. Onun Müslüman olduğunu zannederler. Fetonun Beyaz Saray’ın sadık bir köpeği olduğunu söyleyin yüzlerine hele bir, doğrusun diyemeyecek, ne diyeceklerini şaşıracaklardır.

Dini görünümlerine rağmen birçoğunun temel ilmihal bilgileri dahi yoktur. Dinî amaçlı sakal bırakmazlar. Bir kısmı keçi sakalı (mason sakalı) bırakıyor artık.

Hacca gitmek gibi bir niyetleri yoktur. Dikkat edin önceden de bunların içinde hacı olan nerdeyse yok gibidir. Buna rağmen kendilerini dindarmış gibi göstermek için birbirlerine “hacım” diye seslenenlerin oranı da az değildir.

Birçoğu namaz kılmaz, namaz kılanları da çok hızlı namaz kılar, tadili erkana riayet etmezler. Takke takmazlar. Hiç rahatsızlık duymadan kredi (faiz) kullanırlar. Ev için veya araba için ihtiyacım vardı çektim deyip faizden rahatça bahsederler. Biraz sıkıştırırsanız kredi çekmenin yani faizin haram olduğunu kabul edebilirler ama yine de kullanırlar.

Bu Amerikan oğlanları, Müslümanlar aleyhine konuşmaktan, yazılar yazmaktan çekinmezler. Kendilerine biat etmeyen, karşı çıkan kişiler ve cemaatler aleyhine fitneyle insanları kışkırtma gayretine girerler. “Andolsun, iki yüzlüler, kalplerinde hastalık bulunanlar şehirde kötü haber yayanlar (bu hallerinden) vazgeçmezlerse, seni onlara musallat ederiz (onlarla savaşmanı ve onları şehirden sürüp çıkarmanı sana emrederiz); sonra orada, senin yanında ancak az bir zaman kalabilirler. ” Ahzab Suresi 60. ayet

Fetoyu eleştirmeye başlayın hemen “ama Tayyip yıllarca iş tutarken iyiydiler, değil mi” derler. Ecevit’e, Demirel’e Mesut Yılmaz’a çektikleri yağcılıkları hiç söylemezler. Yaptıkları cinayetleri, yetki gasplarını, PKK ile işbirliklerini, hırsızlıkları, tehdit, rüşvet ve şantajları örtbas etmek için işi siyasete, partiye bağlamaya çalışırlar. Zamanında bunları Müslüman zannedip düşman olanlar, Fetöcülerin mason oldukları, Amerikan ajanı olduğu ortaya çıktıktan sonra Fetöcü dostu oldular. Müslüman zannettikleri için bunlara destek verenler ise bunlara düşman oldular: Aralarındaki fark işte budur.

Seçilmiş Cumhurbaşkanından “Tayyip” diye bahsederler. Ak Parti düşmanıdırlar. İyi Parti kurulduktan sonra MHP düşmanı da oldular. Tamamı Suriyelilere düşmandır. Teröristbaşı Fetulla Gülen’in ve yurtdışına kaçan hainlerin hicret ettiklerini düşünürler. Ama Suriyeliler’e ülkesini terkeden korkaklar, derler!

BİM’e asla  girmez, A101’den çıkmazlar.

FETÖCÜ MÜ, fetulla gulen, teror orgutu, fetöyü tanımak, örgütten, mi, gizli, fetocuları, nasıl, tanırız, tanırsınız, biliriz, fetoşçular, Kripto Fetöcüleri, Tanıma Yöntemleri

Şu an tamamı İyi Partiyi destekliyor. İyi Partililerin hepsi Fetöcü değildir. Lakin Fetöcülerin tamamı  İyi Partiyi destekliyor.

Gelen emre göre HDP veya CHP’yi de desteklerler. Hükümetin karşısında hangi bölgede hangi parti güçlüyse onu desteklemekten çekinmezler. HDP güçlüyse HDP”yi, CHP güçlüyse CHP’yi, İYİ Parti güçlüyse İYİ Parti’den yana olurlar. Kendilerince çok sıkı muhalefet yaparlar. Sen hangi partiyi destekliyorsun? denince cevap veremezler.

Korkak ve ikiyüzlüdürler. Sureti haktan gibi görünmeyi çok iyi başarırlar. AK Parti ya da MHP’nin bir belediyesi için, onlar iyi çalışıyor ama bu ilçe hiç çalışmıyor deyip aynı partinin ikamet ettikleri başka bir ilçesini karalamaya çalışırlar. Büyükşehirlerde falan belediye iyi çalışıyor ama bulundukları ilçeyi kastederek burası çalışmıyor derler. Yani yine hilekarlık yaparlar. Kime oy verelim, diye sorarsın, AKPye oy verme de kime verirsen ver, derler. Sinsi tipler, kurnaz olduklarını zannederler.

Televizyon pek izlemezler. İzleyenler de FOX, Kanal D, Star, Show, Halk Tv, HaberTürk, CNN Türk gibi kanalları takip ederler. Sosyal medya hesaplarını ya kapatmışlardır ya da belli bir tarihten önceki mesajlarını silmişlerdir. Sahte hesaplarla sosyal medyayı kullanıp trollük yaparlar.

Daha önceleri Atatürk’ü ve laikliği hiç anmazken hatta nefret ederken şimdi hızlı laik ve Kemalist kesildiler. Doların yükselmesine kızıyor gibi yapıp hükümeti eleştirirler oysa buna çok sevinmişlerdir. Eleştirecek mevzu çıkmıştır ve kendileri 1 Dolarlık adam oldukları için değerlerinin yükseldiklerini zannederler çünkü Fetoşu önce eleştirin hatta hakaret edin rengi biraz değişmeye başlar yüzü düşer ama tepki vermez. Sonra “ama şöyle güzel işleri de vardı” diye birkaç işinden bahsedin yüzü gülmeye başlıyorsa o tam bir Amerikan ajanı Fetocu’dur. Ülkemizde bir Amerikan yahut İsrail ajanı olsa nasıl davranırdı, ne işler yapardı diye düşünün bir. İşte bunlar tam olarak o işleri yaparlar.

Fetöcüler adım adım şöyle oldular: Dindarlık, vatan sevgisi, millete hizmet, dünyaya hizmet, himmet adı altında haraç kesme, muhaliflik, hükümet düşmanlığı, devlet, millet düşmanlığı, tedbir adı altında münafıklık, Amerika-İsrail’e hizmet ve vatan hainliği … Muhalefet yapınca Fetöcü mü oluyoruz? diyen biri varsa biraz daha deşin onu.

fetöcileri, nasıl tanırız, feto, özellikleri, fetöcüsün, sen

Saydığımız bu kadar fetoş özellikleri kendisinde olmasına rağmen başkalarını fetöcü diye suçlamaktan da çekinmeyecek kadar karakter zaafları vardır. Bu yazıyı şüphelendiklerinize gösterip bunlara nasıl bir madde ekleyebiliriz diye sorun? Verdikleri cevaba dikkat edin.

Ocak 2019 Efkan Doğan

Tags, etiketler: fetöcüleri, tanıma rehberi, Kripto, fetocuları, Tanıma Yöntemleri, kripto, gizli, fetöcüleri, nasıl tanırsınız


Kendi Dilinden FETÖ -Örgütlü Bir Din İstismarı- Raporu