amerikaya, hizmet hareketi, FETO, CIA

amerikaya, hizmet hareketi, FETO, CIA

Amerika’ya Hizmet Hareketi

Hizmet, hizmet dediler, meğer yıllarca Amerika’ya hizmet etmişler. Hizmet Hareketi, Amerika’ya Hizmet Hareketi imiş. İslam’a ve Türk Devletine hizmet ettiğini zannedenler yıl 2021 yıl olmuş hala gavura hizmet ettiğini anlayamıyor.
Şeytan ruhlarını sarmış, tövbe de edemiyorlar.

Yıllardır Amerika’nın koruması altında, Pensilvanya’daki sarayında yaşayan sümüklü müptezelin peşinden gidiyorlar.

Casusun, ajanın sözlük anlamı şöyledir:
Casus: Bir devlet veya kuruluşun gizli amaçları için çalışan kimse, çaşıt, ajan.

Fethullah Gülen’i Amerika neden korur, İsrail bizleri niye sever ki diye sorgulamaktan acizler. Casusun özelliği, kendini gizlemesidir, bizden biri gibi davranmasıdır yoksa nasıl casusluk-ajanlık yapabilir ki?

PKK, Kürt görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.
DAEŞ, mücahid Müslüman görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.
DHKP-C, Alevi Marksist solcu görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.
FETÖ, Hanefi Müslüman görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.

Yani hepsinin sahibi aynıdır: Amerikan masonlarıdır. Hepsi de Amerikan masonlarına hizmet ederler.

Bunların içinde en sinsi, en tehlikeli olanı ise FETÖ’dür. Hepsi şerefsizdir. En şerefsizi ise FETÖ’dür. Diğerleri hiç değilse karşına çıkıp savaşabiliyor, ben buyum diyor. FETÖ ise kardeşinmiş gibi koluna giriyor, yüzüne gülüyor ama kuyunu kazıyor, seni sömürüyor, dinini bozuyor, sulandırıyor, yok etmek istiyor.
İslam söylemi, alt kesim vatandaşı sizi kendine bağlamak için kullandığı sahte bir söylemdir.
Yıllar içinde nereden nereye sürüklendiniz bir düşünün.

Bütün kafirler size neden sahip çıkıyor? Kafir misiniz? Amerika, yanınızda, İngiltere, Almanya, Yunanistan hatta Ermenistan FETÖ’ye kol kanat geriyor. Bunun bir anlamı yok mu? İzanınızı hepten mi yitirdiniz?
Gerçekten haşhaşi mi oldun da düşünemiyorsun?

Yunanistan bütün Müslüman mültecileri geri çeviriyor ama FETÖ’ye kucak açıyor. Utanç verici bir durum, rezillik … Bu Yunan gavuru bizim düşmanımız değil miydi, bizi neden kucaklıyor diye bir sorgulasan fena olmaz.
Almanya aynı şekilde, Amerika’yı söylemeye gerek yok zaten.

MİT tırları diye kara propaganda yaptınız. Suriye’deki Türkmen kardeşlerimize giden bir tır için demediğiniz kalmadı. Amerika kafiri 30.000 tır/uçak dolusu malzemeyi PKK’ya teslim etti. Buna ağzınızı açıp bir kelime edebildiniz mi? Edemezsiniz, Amerika PKK’nın olduğu gibi  sizin de efendiniz, sahibiniz, tasmanız onların elinde çünkü …

Amerikan politikaları dışında, Amerika’ya zıt bir görüş bildirebilir misiniz? Hayır, tabii ki de bildiremezsiniz. Ülkemizle ilgili konuları bir düşünün: Mesela Libya, Suriye, Irak konuları ya da S400’ler, nükleer santral, Kanal İstanbul yahut Halkank konularını düşününüz, Amerika’nın çıkarı neyse, Coni ne derse onu söylüyorsunuz. Amerikan uşaklığı değil de nedir bu?

Amerikan yazılımlarından vazgeçemezsiniz. Google, Whatsapp, Windows, Twitter, Facebook, İnstagram vs. vs. Bunların yerli ve milli olanları var, bizim yazılımlarımızı kullanın dediğimizde hep mazeret üretir, kusur bulursunuz, Amerikan ürünlerini bırakamazsnınız, O sizin sahibiniz çünkü.

Size Amerikan oğlanları diyorlar, 1 dolarlık kahpeler diyorlar, haysiyetiniz de mi yok? Bu kadar basit bir konuyu anlamaktan acizsiniz. Hani çok zekiydiniz, beyniniz uyuşmuş.

Haşhaşilerin bir özelliği vardır: Müslümanla Müslüman olacaksın, kafirle kafir olacaksın.

7 yıl kadar geriye gidin. O tarihlerde size CHP’ye HDP’ye Saadet Partisi’ne oy vereceksin deseler, ne derdin, ne düşünürdün, bir hatırla şöyle, nerelere savruldun böyle? O tarihlerde bunlardan nefret ediyordun değil mi?

Takiyye denilince akla gelen ilk örgüt Fethullah Gülen terör örgütüdür. Yalancılıkla kendini gizlemenin adı tedbirdir.

Ankara Çatı İddianamesinin “Teşkilat Yapısı” bölümünde, Fetullah Gülen-CIA ilişkisinin bu dönemde kurulduğu belirtilmiş ve konu hakkında şu ifadelere yer verilmiştir:
“…Fetullah Gülen ile CIA ilişkisi, 1983 yılında Amerikan Moon Tarikatının Türkiye’deki uzantısı Kasım Gülek üzerinden sağlanan irtibatla başlamıştır. Resmi adı Birleştirme Kilisesi olan Moon Tarikatını kullanarak komünizme karşı blok oluşturmak isteyen ABD, Türkiye’de komünizmle mücadele kuruluşlarına destek vermektedir. Komünist harekete karşı olarak Fetullah Gülen’in de bu politika çerçevesinde Türkiye’de desteklenip büyümesini sağlamış, lise ve kolejler açmasına izin verilmiştir.” “…Kendisini önemli göstermek için 1990’lı yıllarda Türkiye’deki önemli devlet adamları ve siyasetçilerle yakınlık kurup Turgut Özal, Süleyman Demirel, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz ve Bülent Ecevit ile görüşmüştür. Abraham Foxman ile Papa II. John Paul ile de görüşmeler yapmıştır…”

FETÖ gerçeğine dair en dikkat çekici analizlerden biri uzun yıllar önce FETÖ – CIA ortaklığını görerek bu yapının Rusya’daki faaliyetlerini yasaklayan Rusya’dan geldi. Rusya Bilimler Akademisi Şarkiyat Enstitüsü Araştırma Görevlisi Ruslan Kurbanov, ‘Gülen ağını CIA’nın kendisi oluşturdu. Gülen, ABD’nin yardımıyla kendi elemanlarını devlet makamlarına sızdırdı’ demişti.

Sızıntı Dergisi’nin anlamını şimdi anladın mı? Her yere sızacaksınız.

Fethullah Gülen, 1997 yılında görünürde dini bir faaliyet olan ‘dinler arası diyalog’ görüşmelerinin bir parçası olarak Vatikan’a gitmiş ve Papa 2. Jean Paul’e sunduğu mektupta ‘Biz Vatikan misyonunun bir parçası olarak buradayız’ demişti.
O misyonun sadece bir dini misyon olmadığı, bugün kanlı bir darbe girişimi olarak   Temmuz’da ülkeye kast eder hale geldiğini gördük.

Önce Amerika-İsrail bunlara kripto istihbarat ve maddi destek sağladı. Sonraki yıllarda bunlar Amerika-İsrail’e istihbarat ve gariplerden-fakirlerden topladıklarıyla ve ülkemizin kaynaklarını sunmakla maddi destek verdiler.

1 dolara sahip olmak için değer mi? Ülkenin, imanının değeri bu mu? İmana, ülkeye baha biçilemez ki … Varacağın nokta: “Haçlıların ülkenizi işgal etmesi tehlikeli değildir.”

Görevden KHK ile atılan bir öğretmen diyor ki: İyi ki darbe girişimi olmuş. Yoksa bunları tanıyamayacakmışım. Dünyam da ahiretim de, imanım da elden gitmiş meğer.

Kendini peygamber gibi gören sahtekarın Feto dininden İslam dinine geçmeye davet ediyorum sizi.

  • Ayrıntıları aşağıdaki “Kendi Dilinden FETÖ: Örgütlü Bir Din İstismarı” adlı dosyadan ve diğer pdf kitaplardan inceleyiniz.

Efgan Doğan
Ocak 2021