İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Amerika’ya Hizmet Hareketi

Amerika’ya Hizmet Hareketi

Hizmet, hizmet dediler, meğer yıllarca Amerika’ya hizmet etmişler. Hizmet Hareketi, Amerika’ya Hizmet Hareketi imiş. İslam’a ve Türk Devletine hizmet ettiğini zannedenler yıl 2021 yıl olmuş hala gavura hizmet ettiğini anlayamıyor.
Şeytan ruhlarını sarmış, tövbe de edemiyorlar.

Yıllardır Amerika’nın koruması altında, Pensilvanya’daki sarayında yaşayan sümüklü müptezelin peşinden gidiyorlar.

Casusun, ajanın sözlük anlamı şöyledir:
Casus: Bir devlet veya kuruluşun gizli amaçları için çalışan kimse, çaşıt, ajan.

Fethullah Gülen’i Amerika neden korur, İsrail bizleri niye sever ki diye sorgulamaktan acizler. Casusun özelliği, kendini gizlemesidir, bizden biri gibi davranmısıdır yoksa nasıl casusluk-ajanlık yapabilir ki?

PKK, Kürt görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.
DAEŞ, mücahid Müslüman görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.
DHKP-C, Alevi Marksist solcu görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.
FETÖ, Hanefi Müslüman görünümlü masonik Amerikan örgütüdür.

Yani hepsinin sahibi aynıdır: Amerikan masonlarıdır. Hepsi de Amerikan masonlarına hizmet ederler.

Bunların içinde en sinsi, en tehlikeli olanı ise FETÖ’dür. Hepsi şerefsizdir. En şerefsizi ise FETÖ’dür. Diğerleri hiç değilse karşına çıkıp savaşabiliyor, ben buyum diyor. FETÖ ise kardeşinmiş gibi koluna giriyor, yüzüne gülüyor ama kuyunu kazıyor, seni sömürüyor, dinini bozuyor, sulandırıyor, yok etmek istiyor.
İslam söylemi, alt kesim atandaşı sizi kendine bağlamak için kullandığı sahte bir söylemdir.
Yıllar içinde nereden nereye sürüklendiniz bir düşünün.

Bütün kafirler size neden sahip çıkıyor? Kafir misiniz? Amerika, yanınızda, İngiltere, Almanya, Yunanistan hatta Ermenistan FETÖ’ye kol kanat geriyor. Bunun bir anlamı yok mu? İzanınızı hepten mi yitirdiniz?
Gerçekten haşhaşi mi oldun da düşünemiyorsun?

Yunanistan bütün mültecileri geri çeviriyor ama FETÖ’ye kucak açıyor Utanç verici bir durum, rezillik … Bu Yunan gavuru bizim düşmanımız değil miydi, bizi neden kucaklıyor diye bir sorgulasan fena olmaz.
Almanya aynı şekilde, Amerika’yı söylemeye gerek yok zaten.

MİT tırları diye kara propaganda yaptınız. Suriye’deki Türkmen kardeşlerimize giden bir tır için demediğiniz kalmadı. Amerika kafiri 30.000 tır/uçak dolusu malzemeyi PKK’ya teslim etti. Buna ağzınızı açıp bir kelime edebildiniz mi? Edemezsiniz, Amerika PKK’nın olduğu gibi  sizin de efendiniz, sahibiniz, tasmanız onların elinde çünkü …

8 yıl kadar geriye gidin. O tarihlerde size CHP’ye HDP’ye Saadet Partisi’ne oy vereceksin deseler, ne derdin, ne düşünürdün, nerelere savruldun böyle? O tarihlerde bunlardan nefret ediyordun değil mi?

Takiyye denilince akla gelen ilk örgüt Fethullah Gülen terör örgütüdür. Yalancılıkla kendini gizlemenin adı tedbirdir.

Ankara Çatı İddianamesinin “Teşkilat Yapısı” bölümünde, Fetullah Gülen-CIA ilişkisinin bu dönemde kurulduğu iddia edilmiş ve konu hakkında şu ifadelere yer verilmiştir:
“…Fetullah Gülen ile CIA ilişkisi, 1983 yılında Moon Tarikatının Türkiye’deki uzantısı Kasım Gülek üzerindensağlanan irtibatla başlamıştır. Resmi adı Birleştirme Kilisesi olan Moon Tarikatını kullanarak komünizme karşıblok oluşturmak isteyen ABD, Türkiye’de komünizmle mücadele kuruluşlarına destek vermektedir. Komünistharekete karşı olan Fetullah Gülen’in de bu politika çerçevesinde Türkiye’de desteklenip büyümesinisağlamış, lise ve kolejler açmasına izin verilmiştir.” “…Kendisini önemli göstermek için 1990’lı yıllardaTürkiye’deki önemli devlet adamları ve siyasetçilerle yakınlık kurup Turgut Özal, Süleyman Demirel, TansuÇiller, Mesut Yılmaz ve Bülent Ecevit ile görüşmüştür. Abraham Foxman ile Papa II. John Paul ile görüşmeleryapmıştır…”

FETÖ gerçeğine dair en dikkat çekici analizlerden biri uzun yıllar önce FETÖ – CIA ortaklığını görerek bu yapının Rusya’daki faaliyetlerini yasaklayan Rusya’dan geldi. Rusya Bilimler Akademisi Şarkiyat Enstitüsü Araştırma Görevlisi Ruslan Kurbanov, ‘Gülen ağını CIA’nın kendisi oluşturdu. Gülen ABD’nin yardımıyla kendi elemanlarını devlet makamlarına sızdırdı’ demişti.

Fethullah Gülen, 1997 yılında görünürde dini bir faaliyet olan ‘dinler arası diyalog’ görüşmelerinin bir parçası olarak Vatikan’a gitmiş ve Papa 2. Jean Paul’e sunduğu mektupta ‘biz Vatikan misyonunun bir parçası olarak buradayız’ demişti.
O misyonun sadece bir dini misyon olmadığı, bugün kanlı bir darbe girişimi olarak ülkeye kast eder hale geldiğini gördük.

Önce Amerika-İsrail bunlara kripto istihbarat ve maddi destek sağladı. Sonraki yıllarda bunlar Amerika-İsrail’e istiharat ve gariplerden fakirlerden topladıklarıyla ve ülkemizin kaynaklarını sunmakla maddi destek verdiler.

Kendini peygamber gibi gören sahtekarın Feto dininden İslam dinine geçmeye davet ediyorum sizi.

  • Ayrıntıları aşağıdaki “Kendi Dilinden FETÖ: Örgütlü Bir Din İstismarı” adlı dosyadan inceleyiniz.

Efgan Doğan
Ocak 2021