İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İşten Atılan Gariban FETÖ’cüler ve PKK’lılar

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi devlet memuru, asker, polis, öğretmen vb. görevden alınınca FETÖ, propaganda bombardımanına başladı: ” Yazık bunların çocukları ne olacak, vicdansızlar, insanların ekmeğiyle oynanır mı, taş mı yesinler, vah yazık …“ modunda söylemlerle insanları etkileyip acındırmaya, gerçekleri örtbas etmeye çalışıyorlar, terörist arkadaşlarını mağdurmuş gibi sunuyorlar. Şu sorulara siz cevap veriniz: Görevden alınanlar  darbeden sonra bile Fethullah Gülen’in talimatlarını yerine getirdiler mi, görevden alınınca dahi onun propagandasını yapmaya devam ettiler mi?

Savundukları örgüt soruları çalarak on binlerce Pensilvanya İhanet Çetesi (PİÇ) üyelerini, vatansever gençlerin yerine işe aldılar mı? Mülakatlarda kendi taraftarı olmayanları elediler mi? Subay, polis olacakların sağlık raporlarıyla oynayıp sağlıklı gençleri hasta gösterdiler mi? Himmet adı altında iş adamlarını haraca bağlayıp gelirlerine el koydular mı? Haraç vermeyenleri iş dünyasından silmek için çeşit türlü hileler yaptılar mı? İnsanların onurlarını iftiralarla karaladılar mı? FETÖCÜ hakim ve savcılar, suçluları suçsuz, suçsuzları suçlu gibi gösterdiler mi? Bu kadar olaylardan sonra halen iyi bir müslümanmış gibi davranıyorlar mı?

fetö, 15 temmuz, darbe, tank, ezdi, tank eziyor

Binlerce insanı dinleyip videoya kaydedip mahremlerini ortalığa saçtılar mı?

tank, feto

Benzer iftiralara hala devam ediyorlar mı?

Eğer darbe girişimi başarılı olsaydı ve devletin bütün birimleri fetönün eline geçseydi on binlerce insanı görevden alırlar mıydı? Bu Amerikan oğlanları, PKK ile işbirliği yapıp operasyonları terörist kardeşlerine bildirdiler mi, PKK’yı bombalıyoruz diye gidip boş arazilere bomba attılar mı? 15 Temmuz günü tanklarla ezilen, helikopter mermileriyle vurulan, jetlerle bombalanan 242 şehidimizin eşlerine ve çocuklarına yazık değil mi?.. Kolu, bacağı kopan, sakat kalan gaziler, onların eşleri, çocukları mağdur değil mi? Hayatlarını alt-üst etmediler mi?

Benzer sorular işten atılan PKK ve DAEŞ sempatizanları için de sorulabilir. Sürekli bu mağduriyet edebiyatını yapanlar bilin ki ya FETÖCÜdür ya PKKlıdır ya da ahmakça bunlara hizmet eden ve şehitlerimize, gazilerimize ihanet eden bir gafildir. Bir teröristi tanıyor olmanız hatta o teröristin arkadaşınız olması gerçekleri değiştirir mi?

Efkan Doğan

Mission News Theme by Compete Themes.