kar, beyaz, duygular, şiir, afişi, efkan doğan, cuma çiçek

kar, beyaz, duygular, şiir, afişi

      Sayın Okul Müdürüm,  Değerli Öğretmenlerim,  Sevgili Arkadaşlar, Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz “Kar Beyazı Duygular” şiir dinletisine hoş geldiniz.          Saygıdeğer Konuklar;  Sait Faik “Şiir olmayan yerde insan sevgisi olmaz. İnsanı insana ancak şiir sevdirir.” diyordu. Biz bugün burada yaklaşık   40 dakika boyunca bir sevgiyi birlikte paylaşacağız. Sanatın doruğuna çıkacağımız bir duygu seline birlikte kapılacağımız   dakikalarda sizlerden  sessizlik istirham ediyorum.     

Sözü uzatmadan ilk şiirimiz için Rabia Çağatay geliyor. Cahit Sıtkı Tarancı’dan bir şiir “Desem ki”   (Fon müziği: Jeux İnterdits)  

İbrahim Sadri’nin “Öylesine Sevmiştim” şiiri için Didem Bozkurt arkadaşımızı kürsüye davet ediyorum.   (Fon müziği: Laçin)  

Atilla İlhan’dan bir şiir dinleyeceğiz.”Üçüncü Şahsın Şiiri” için Kübra   Zorlukirişçi geliyor .    (Fon müziği: Unutulmaz – Hüsran)  

Arkadaşımız Fatma Çay, Yavuz Bülent Bakiler’ den bir şiir okuyacak şiirinin adı “Çaresiz” (Fon müziği: Rodrigo-Gitar)  

Şimdi de huzurlarınıza Ozan Emre Şahin ile   Berivan  Nar gelecek. Ümit Yaşar Oğuzcan’ın “Beni Unutma” şiirini birlikte seslendirecekler .  (Fon müziği: )  

Mehmet Güneş’in   bir şiiri ile Ümit   Arslan   geliyor. Ümit  bizlere “Türkiyem ” diyor.    (Fon müziği: Hayatın Kaynağı)  

ümit arslan, şiir dinletisi, arif molu

Filiz Çalıkuşu’nu davet ediyorum. Arkadaşımız Nurullah Genç’in güzel bir şiiri ile huzurlarınızda “Sensiz Kalan Bu Şehri”     (Fon müziği: Saki)  

Şimdi de Nurullah Genç’ten güzel bir şiir   Berivan  Nar’ı davet ediyorum. Şiirinin adı “Siyah Gözlerine Beni de Götür”  (Fon müziği: Fihi Mafih)  

Eda Karakuş “Ben Böyle Olmamalıydım” diyecek. Şiir Dursun Ali Erzincanlı’ ya ait.    (Fon müziği: Kalanların Ardından)  

necati solmaz, ibrahim büyükkantarcı, süleyman çalışkan, oykut sarı kaya, şiir programı, osman arslan, isa canıpek

Dinletimiz Serdar  Tuncer ’   den bir  şiirle devam edecek. Merve Kurtboğan arkadaşımız şairin “Kurbanım” şiirini   seslendirecek  bizlere. (Fon müziği: Ve Sen Uzaklarda)    

”Mevlana’nın Yollarında” Halide   Nusret   Zorlutuna’nın  bu güzel şiiri ile Nur Çöllü huzurlarınızda. (Fon müziği: Bu Aşk)     

Dinletimizin finalini güzel, anlamlı bir şiirle kapatmak   istedik.Dursun  Ali   Erzincanlı’nın  duygu dolu şiirinde Canan   Erdemci’yi  dinleyeceğiz. Şiirinin adı “40   Yaşındasın ”   (Fon müziği: 40 Yaşındasın-fon)    

Sayın Okul Müdürüm, Değerli Misafirler    Dinletimiz son ermiştir. Bizimle olduğunuz için teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Duygularını öğrenmek için Sayın Okul Müdürümüzü huzurlarınıza arz ediyorum. Buyurun Efendim…

süleyman çalışkan, efkan doğan, cuma çiçek, sedat çardakkaya, ümit arslan, ozan emra şahin, arif molu, kar beyazı duygular, şiir dinletisi, resimleri

Kayseri Arif Molu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Efkan Doğan & Cuma Çiçek

kar beyazı duygular, şiir dinletisi, afiş, şiir afişi

Tarih-Şiir Dinletisi >>>

Anneler Günü Şiir Dinletisi >>>

Nevruz – Türk Dünyası Haftası Töreni >>

Sosyal Şiirler Dinletisi >>>