Proje Paylaşımı, Projesi

Proje Paylaşımı, Projesi

PROJE ADI                            : PROJE PAYLAŞIMI PROJESİ

PROJENİN HEDEFİ              :

Okullarda hazırlanan, uygulanan ve iyi neticeler alınan projelerin diğer okullarda da uygulanmasını sağlamak, Kurumlar arasında ortak projeler oluşturularak proje paylaşımının sağlanması, bu yolla Kurumlar arsında işbirliğinin geliştirilmesi ve bilgi ve deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak.

PROJENİN ÖZETİ                :

Bu proje ile başta okul müdürlerimiz olmak üzere Kurumlarımızda çalışan herkesin kendi alanında gelişime yönelik proje hazırlamaları sağlanacak, bu şekilde hazırlanan ve uygulanarak iyi neticeler alınan projeler diğer kurumlara da örnek olarak tanıtılacaktır. Ayrıca Kurumlar arasında işbirliği yapılarak ortak projeler de hazırlanabilecektir. Kurumlar arası işbirliği yapılarak hazırlanan projeler Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirilecektir.

PROJE YOL HARİTASI        :

1.Tüm okul müdürlüklerine ve bağlı kuruluşlara proje hakkında açıklayıcı yazılar gönderilecektir.

2.Okul yöneticileri, Öğretmenler ve diğer personel tarafından hazırlanacak projelerin Müdürlüğümüz internet sayfasındaki proje havuzu sayfasında yayınlanması sağlanacaktır.

3.Kurumlar arası işbirliği yapılarak hazırlanan projelerin sahibi olan Kurumlar Edremit Kaymakamlığı tarafından ödüllendirilecektir. 


PROJE SORUMLUSU           : 

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 
Atanur Çağlayan
Edremit İlçe MEM

Edremit10 MEB